Kripto Traders Topluluğu Hakkında

Kripto Traders topluluğu, kriptopara borsalarında ticaret yapmak isteyenlerin ücretsiz olarak kaliteli içeriğe erişebilmesi amacıyla hizmet vermektedir. Topluluğumuzda hiçbir hizmetten para talep edilmemektedir. Profesyonel analistlerimiz, yatırımcılarımız ve program ortaklarımız ile milletimizin kriptopara borsalarında yaptığı işlemlerde para kaybetmemesi ve tecrübe kazanması adına emin adımlarla ilerliyoruz. Topluluğumuza kayıt olanlar Premium Analiz grubu, Premium Otomatik Al-Sat botu algoritmaları ve Teknik analiz eğitimleri gibi hizmetlerimizden ücretsiz faydalanmaktadır.

Kriptopara borsaları kullanıcılarından yaptığı işlemler için küçük oranlarda komisyon ücreti kesmektedir. Topluluğumuzun geliri referanslarımız üzerinden kayıt olan kullanıcılarımız tarafından sağlanmaktadır. Borsalar bu komisyonun tamamını referanslarımız ile kayıt olmasanız da sizden tahsil etmektedir. Biz borsanın kestiği komisyondan pay almaktayız. Gelirimizin bir kısmıyla fon oluşturuyor, bir kısmını program ortaklarımıza paylaştırıyoruz. (Program ortağı olabilirsiniz). Kripto Traders topluluğunda ödeme karşılığında hizmet verilmemektedir. Amacımız, üyelerimizin kaliteli içeriğe para ödemeden ücretsiz olarak ulaşması, zamanımızın devrimi olarak görülen ve geleceğin çağı olan kriptopara sisteminde tecrübe kazanmasıdır.

Profesyonel analistlerimiz Premium Analiz grubunda işlem yapmak için uygun buldukları ve analistlerini yaptıkları grafikleri paylaşmaktadır. Grafiklerimizde destek/direnç seviyeleri, muhtemel yükseliş veya düşüş hedefleri gösterilir. Bu sebeple aynı zamanda eğitici değer de taşımaktadır. Ayrıca analizci tarafından grafiğin takibi ve gerekli görüldüğü zaman güncellemeleri yapılır. İşlem yapmadığımız bir grafiği asla paylaşmayız.

Otomatik Al-Sat botları, uzun süreler boyunca denenmiş, geriye dönük testleri yapılmış ve özenle hazırlanmış algoritmalar sayesinde sizin yerinize al-sat işlemleri yapmaktadır. Birbirinden farklı stratejiler ve hedefler için (örneğin BTC biriktirmek, ETH biriktirmek yada dolar biriktirmek için) oluşturulmuş premium botlarımız vardır. Premium üye olarak içeriklerimize erişen tüm üyelerimiz bu hizmetimizden ücretsiz faydalanabilmektedir.

Teknik analiz eğitimleri kapsamında premium üyelerimize özel içeriklerimizde giriş, orta ve uzman seviyede analiz eğitimleri mevcuttur. Ayrıca tecrübeli analistlerimiz tarafından canlı yayında eğitimler verilerek üyelerimizin piyasaya bakış açısı, indikatör ve osilatörlerin kullanımı, grafik okuma, eğitime nasıl ve nereden başlayacağı hakkında yönlendirmeler yapılmaktadır.

Son olarak topluluğumuzda yapılan paylaşımlar kesinlikle yatırım tavsiye içermemektedir. Aramıza katılmaya karar verdiyseniz bizimle birlikte bol kazançlar dilerim !

Facebook
Twitter
Instagram