Kripto Traders

Kripto Traders Topluluğu Hakkında

Kripto Traders topluluğu, ilk başta kriptopara borsalarında ticaret yapmak isteyenlerin ücretsiz kaliteli içeriğe erişebilmesi amacıyla kurulmuştur. Yeni ürünlerin geliştirilmesiyle birlikte ücretsiz analiz ve haber akışı hizmetimizi devam ettirirken, ücretli hizmetlerimizi de aktif ettik. Ücretli hizmetlerimiz ; Telegram anlık alım sinyali, nitelikli teknik grafiklere erişim ve algoritmik yapay zeka temelli otomatik ticaret botu olarak 3 şekildedir. Profesyonel analistlerimiz, yatırımcılarımız ve program ortaklarımızın çalışmaları ile tüm üyelerimizin tamamen güvenli olarak kendi borsa hesaplarındaki birikimlerini değerlendirmesi ve çoğaltması adına tüm gayretimizle çalışıyoruz.

Kuruluş – Kripto Traders Topluluğu
Mart 2021

İlk olarak 2021 yılı Mart ayı içerisinde analizlerimizden istifade etmek isteyen yakın çevremiz için tecrübelerimizi paylaşmak amacıyla Kripto Traders topluluğunu kurduk.

Tüm Sosyal Medya Ağı
2021 Mayıs

Topluluğumuzun sosyal medya araçlarının her birinde varlığını göstermesi amacıyla sosyal medya birimi oluşturduk.

Kripto Para Sinyal Servisi
2021 Kasım

2021 Kasım ayı ile birlikte telegramdan 156 adet indikatörün verilere göre en uygun alım seviyesini üyelerimize telegram bildirimi olarak gönderen Telegram Servisimiz başlatılmıştır.

Kripto Traders Otomatik Ticaret Aracı
2022 Ocak

2021 yılı başından beri çalışmalarını sürdürdüğümüz Kripto Traders Otomatik Ticaret Aracını 2022 Ocak ayında yeni yıl kampanyamız ile resmen başlattık.

Borsa Servisleri
2022 Mart

2022 Mart ayı başlangıcıyla birlikte BIST100-NASDAQ-S&P 500 borsalarından istenilen ürünler için en doğru seviyelerden alım sinyali bildirimi gönderecek Telegram Servisimiz başlatılacaktır.

Kriptopara borsaları kullanıcılarından yaptığı işlemler için küçük oranlarda komisyon ücreti kesmektedir. Topluluğumuzun program ortaklığı gelirleri referanslarımız üzerinden kayıt olan kullanıcılarımız tarafından sağlanmaktadır. Borsalar bu komisyonun tamamını referanslarımız ile kayıt olmasanız da sizden tahsil etmektedir. Biz borsanın kestiği komisyondan bize iade edilen tutarı program ortaklarımıza paylaştırıyoruz.

Profesyonel analistlerimiz Telegram grubumuzda ,işlem yapmak için uygun buldukları ve analizlerini yaptıkları grafikleri ücretsiz olarak paylaşmaktadır. Grafiklerimizde destek/direnç seviyeleri, muhtemel yükseliş veya düşüş hedefleri gösterilir. Bu sebeple aynı zamanda eğitici değer de taşımaktadır. Ayrıca analizci tarafından grafiğin takibi ve gerekli görüldüğü zaman güncellemeleri yapılır. İşlem yapmadığımız bir grafiği asla paylaşmayız.

Ücretli Otomatik Al-Sat botumuz, uzun süreler boyunca denenmiş, geriye dönük testleri yapılmış ve özenle hazırlanmış yapay zeka destekli algoritmamız sayesinde tespit edilen ürünlerde API kodunuz ile borsanıza bağlanarak tamamen güvenli bir şekilde otomatik alım-satım işlemleri yapmaktadır.

Ücretli Nitelikli Teknik Analiz Grafiklerine Erişim planında; Giriş, orta ve uzman seviyede analiz eğitimlerine ek olarak 156 adet indikatörün teknik verilerine göre alım sinyali veren grafikleri inceleyebilir ve telegram üzerinden otomatik sinyal alabilirsiniz. Ayrıca tecrübeli analistlerimiz tarafından canlı yayında eğitimler verilerek plana dahil üyelerimizin piyasaya bakış açısı, indikatör ve osilatörlerin kullanımı, grafik okuma hakkında eğitimler verilmektedir.

Aramıza katılmaya karar verdiyseniz bizimle birlikte bol kazançlar dileriz.