3commas.io Abonelik Türleri ve Abonelik Alımı

3commas.io Abonelik Türleri ve Abonelik Alımı

3Commas Abonelik Türleri
3Commas Abonelik Türleri

1. ABONELİK TÜRLERİ

3commas’ta 4 adet abonelik seçeneği sunulmaktadır. Platforma kayıt olduktan sonra ilk 3 gün PRO deneme hesabınız açılır. 3 günün sonrasında hesabınız otomatik olarak FREE sürüme döner.

FREE

Sınırsız sayıda borsada portföy takibi yapabilirsiniz.

Bir adet tekli veya çoklu paritede işlem yapan DCA bot çalıştırabilirsiniz.

Bir adet aktif Smart Trade işleminiz olabilir.

Bir adet aktif GRID botunuz olabilir.

Bir adet aktif Options botunuz olabilir.

Tüm portföyünüzü (borsa hesabınızdaki tüm para) BTC veya USDT’ye tek tıklama ile çevirebilirsiniz.

Borsaya girmeden basit Al-Sat panelini kullanabilirsiniz.

Bitmex, Binance Futures, ByBit veya FTX borsalarında bir adet futures botu çalıştırabilirsiniz.

STARTER

Free’de sunulan özelliklere ek olarak;

Her borsada 5’er hesap yönetme seçeneğiniz vardır.

Sınırsız Smart Trade işlemi (Spot, Margin ve Futures)

OCO Take Profit ve Stop Loss emirler kullanabilirsiniz.

Sanal para hesabı kullanabilirsiniz. (Borsa hesabınızdaki parayı kullanmadan stratejinizi test etmenizi sağlar.)

ADVANCED

Starter ve Free’de sunulan özelliklere ek olarak;

Her borsada 10’ar hesap yönetme seçeneğiniz vardır.

Sınırsız sayıda tek paritede işlem yapan DCA bot kullanabilirsiniz.

PRO

Yukarıda listelenen tüm paketlere ek olarak;

Sınırsız sayıda borsa bağlayabilir, sınırsız sayıda hesap yönetebilirsiniz.

Sınırsız sayıda tekli veya çoklu paritede işlem yapan DCA bot kullanabilirsiniz.

Sınırsız sayıda GRID bot, Options bot ve Futures bot (Bitmex, Binance Futures, ByBit veya FTX borsalarında) kullanabilirsiniz.

3Commas Ödeme Ekranı
3Commas Ödeme Ekranı

2. ABONELİK ALIMI (İLK AYLIK ÜYELİKTE %15 İNDİRİM)

3commas platformunda aylık veya yıllık herhangi bir paket türünde abonelik alacağınızda, topluluğumuza özel destek, kampanya ve fırsatlardan yararlanabilmek için, herhangi bir abonelik alımı veya sinyal paketi alımı yapmadan önce referans kodlarımızı giriniz;

 1. Settings’e gidin (sayfanın sağ üstünde, kullanıcı fotoğrafınızın yanındaki oka tıklayın, menüden Settings’e tıklayın)
 2. Settings ekranında, “Referral code” kutucuğuna kriptotraders1 yazıp Apply’a tıklayın. Sayfayı yenileyin. “Referral code” kutucuğu hala görünüyor ise bu sefer kriptotraders2 yazıp Apply’a tıklayın.

Abonelik almak istediğiniz pakete karar verdikten sonra;

 1. https://3commas.io/users/subscriptions adresine gidin. Sağ üstte yer alan Monthly (aylık) veya Yearly (Yıllık) üyeliklerinden almak istediğinizi seçin. Referanslarımız ile kayıtlı olan kullanıcılara aylık aboneliklerde ilk ay %15 indirim sunulmaktadır. İndirim topluluğumuza özeldir. Kripto para ile ödeme yapılması şartıyla Aylık PRO üyelik alan kullanıcılarımıza dönemsel olarak yaptığımız çekilişler ile %50 abonelik ücreti iadesi, yıllık üyelik alan üyelerimize %25 abonelik ücreti iadesi yapıyoruz. Ayrıca üyemizi Premium Otomatik Al-Sat Botu grubumuza dahil ediyoruz.
 2. Almak istediğiniz abonelik türünün altındaki UPGRADE butonuna tıklayın.
 3. Açılan “Purchase confirmation” penceresinde, ödeme yapmak istediğiniz yöntemi seçin. Kredi kartı, kripto para, PayPal veya Apple Pay ile ödeme yöntemleri mevcuttur.
 4. Kripto paralar ile ödeme yapacaksanız, ortada bulunan kripto paralarla ödeme butonuna tıkladığınızda hangi coin ile ödeme yapacağınız sorulacaktır. Ödeme yapmak istediğiniz coin türünü seçin. TRX veya LTC ile minimum masraf ödeyeceğinizi hatırlatırız (birkaç cent). USDT ödemelerinde daha düşük komisyon için ERC20 seçebilirsiniz. Yine de ERC20 komisyonları, TRX veya LTC’den çok daha yüksektir. “I agree” ile başlayan kutucuğu işaretleyin ve Pay butonuna tıklayın.
 5. Ekranınıza, QR kodu bulunan, ödeme yapacağınız adres ve tutar bilgilerinin bulunduğu panel çıkacak. “Send exactly” ibaresinin altında yer alan adrese tıklayın, otomatik olarak kopyalanacaktır, emin olmak için adresi seçip kendiniz de kopyalayabilirsiniz.
 6. Farklı bir sekmede açacağınız borsa cüzdanınızda, seçtiğiniz kripto para cinsinin para çekme sayfasına gidin. USDT olarak ödeme yapacaksanız ve bir önceki pencerede USDT ERC20 seçtiyseniz, borsanızda da USDT çekim sayfasında ERC20 ağını seçmelisiniz. Adres kısmına kopyalamış olduğunuz adresi yapıştırın. 3commas sekmenize geri dönün. LTC veya TRX ile ödeme yapacaksanız çekim ekranında coinlerin kendi ağını seçin.
 7. Kopyalamış olduğunuz adresin hemen üzerinde, göndermeniz gereken NET tutar görünmektedir. Bu tutara çekme işlemi için talep edilen gönderim ücretini ekleyin.
  Örneğin; 3commas 600.21455 USDT göndermenizi istiyor ve borsanızda ERC20 ücreti 15 dolar olarak görünüyorsa, 615.21455 USDT göndermelisiniz.
 8. Gönderimi onaylayın, 3commas sekmesinde Confirm’e tıklayın. Ödemenizi tüm yönergelere uygun şekilde gerçekleştirdiyseniz, aboneliğiniz dakikalar içerisinde aktif olacaktır.

Kriptopara ile ödeme yapan üyelerimiz Premium Otomatik Al-Sat Botu Grubumuza alınacak ve abonelik aldığı dönemdeki diğer üyelerle birlikte ücret iadesi çekilişine katılacaktır.  (Aylık alımlar için %50 ücret iadesi, Yıllık alımlar için %25 ücret iadesi)

3commas.io Otomatik Al-Sat Botu Nedir ?

3commas.io Kayıt Olma ve Borsa Bağlama

3commas.io Abonelik Türleri ve Abonelik Alımı

3commas.io DCA Bot Başlangıç Eğitimi

3commas.io Telegram Bildirimleri

Facebook
Twitter
Instagram